MEIE LUGU

Backdeki teekond sai alguse vajadusest leida häid ja praktilisi lahendusi koduõue kasutamiseks. Asusime kogenud tiimiga otsima võimalusi termotöödeldud puidu kasutamiseks erinevate koduõue lahenduste puhul. Meie toodete aluseks on patenditud terrassi- ja põrandamoodul, mille kasutusvõimalused on piiritud. Meie pühendumus puidutööle ja kaunile disainile on olnud aluseks iga Backdeki toote loomisel.

MIKS ME EELISTAME TERMOPUITU?

Me eelistame termopuitu mitmel põhjusel. Termopuit on looduslik materjal, mis on töödeldud kõrgel temperatuuril ilma kemikaale kasutamata. See muudab puidu vastupidavamaks niiskuse, hallituse ja putukate suhtes ning tagab selle pikaajalise kasutuse. Lisaks sellele, termopuit omab kaunist värvust ja iseloomulikke tekstuure, mis toovad esile meie toodete ainulaadsuse.

BACKDEK JA KOOSTÖÖPARTNERID

Meie eesmärk on pakkuda klientidele kõrgekvaliteedilisi tooteid, mille tagamiseks teeme tihedat koostööd partneritega, kes jagavad meie väärtusi. Oleme keskkonnasõbralik ettevõte ning eelistame kasutada termopuitu, mis toetab ökoloogilist tasakaalu ja vastutustundlikku loodusressursside kasutust. Termopuidu töötleb meile TMW Termopuit, termopuidu kaitse eest hoolitseb Osmo ja kinnitusvahendite kõrge kvaliteet tuleb Essve tootevalikust.